Úvodní stránka » Kde pomáháme

Kde pomáháme

Nejen prací je člověk živ.

A tak se i my snažíme pomáhat humanitarním organizacím a různým spolkům. Pokud jste se na našich stránkách dostali až k této záložce, možná si i vy najdete organizaci, kterou byste chtěli podporovat

Logo Comenius Fulnek o. s.

Občanské sdružení usiluje o dokončení druhé etapy rekonstrukce areálu Kapucínského kláštera ve Fulneku a jeho aktivního využívání.
Dále se věnuje vzdělávání dětí i dospělých, mapování kulturního, duchovního a přírodního dědictví v dané oblasti, napomáhá rozvoji cestovního ruchu a vybudování turistické infrastruktury.

Více na: http://comenius-fulnek.webnode.cz/o-sdruzeni/

Veselý vozíček

Zahájení činnosti spolku se datuje již od roku 2005.

Impulsem pro vznik Spolku byl 7 letý Lukáš z Hradce Králové, který v roce 2005 přišel ne vlastní vinou o obě dolní končetiny při vlakovém neštěstí. Jeho odhodlání a snaha se znovu vrátit do normálního života s těžkým zdravotním handicapem nás motivovala k jeho podpoře.

Více zde: http://www.veselyvozicek.cz/

Program BangBaby

Logo ADRA

V rámci programu BangBaby, který je zaměřen na podporu a zlepšení života bangladéšských dětí, máme adoptované již 4. dítě, kterému financujeme vzdělání.

Jako první jsme adoptovali dívku, Munnu Barider. V roce 2010 ukončil školní docházku chlapec Chakma Suchintayon a nyní sponzorujeme opět děvče jménem Bawn Bolmoikim.

Bawn Bolmoikim

Naše Bolmoikim  žije na východu Bangladéše s rodiči a dalšími 5ti sourozenci. Má ráda hudbu a chtěla by se stát učitelkou.

Od roku 2013 máme nového kluka Jerryho. Jerry hraje fotbal, miluje zahradu a chtěl by se stát kazatelem

NOVINKY

09.04.2018

Certifikáty SR

od ledna 2018 máme v platnosti nové certifikáty EZÚ na naše výrobky

SR72, SR95, SR56 , 400V, 50HZ, 35(25) mm2, IP44

 

Více…

Jaký typ SR používáte nejčaštěji ?